Z przyjemność przedstawiamy Państwu opracowane na podstawie wielu lat doświadczeń, korzystne i oryginalne programy inwestycyjne na rynku windykacyjnym w Polsce.

 

 

W ramach naszej oferty inwestycyjnej mogą Państwo sami zdecydować, czy chcą Państwo być uczestnikiem, czy udziałowcem w wdrażanych przez nas projektach aby otrzymywać stałe wypłaty z przedmiotowych inwestycji.

 

 

Obecnie w naszej ofercie mamy 4 programy inwestycyjne z minimalnym okresem inwestycji 12 miesięcy, ochroną kapitału, stopą zwrotu 5%-15% i minimalną kwotą inwestycji 5.000,00 PLN.

 

 

W ramach wzajemnej współpracy inwestycyjnej mogą zostać Państwo również członkiem zarządzającym w wdrażanych przez projektach.

 

Aktywa zysku wypracowywane są dla inwestorów na podstawie dokonywanych przez nas inwestycji w zakup wierzytelności, wdrażania nowych unikatowych projektów i programów oraz inwestycji na rynku giełdowym w spółki zajmujące się obrotem wierzytelności. Wszystkie wyżej wymienione czynniki sprawiają, że nasza oferta jest unikatowa a zdywersyfikowany portfel inwestycyjny i gwarancja ochrony wnoszonego kapitału, zapewnia atrakcyjność naszej oferty oraz stały zysk dla inwestra.

 

 

Jeżeli są zatem Państwo zainteresowani inwestycjami na rynku wierzytelności i chcą szybciej pomnażać swój kapitał niż w standardowych ofertach to serdecznie zapraszamy do kontaktu po nr tel +48 71/ 733 63 33 lub email: inwestycje@debitum.eu

 

Prosimy napisać do nas emaila z informacją jakie środki chcieliby Państwo zainwestować i na jaki okres. Po otrzymaniu przedmiotowych informacji odeślemy do Państwa nasze propozycje inwestycyjne dopasowane do Państwa zapotrzebowania.

Wzory pieczęci

Masz pytanie?Newsletter

Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio