CERTYFIKAT WINDYKACYJNY Z ISO


Iso3

PN-EN ISO 9001:2001 to najbardziej rozpowszechniona i najlepiej rozpoznawalna norma, której posiadanie zawsze świadczy o wysokiej jakości oferowanych produktów i usług. ISO 9001 to największa na świecie norma jakości, z której korzysta ponad 800 tysięcy organizacji w 173 krajach. Założenia certyfikowanych procesów odnoszą się zarówno do systemów zarządzania jakością, systemów obsługi windykacyjnej oraz systemów w zarządzaniu należnościami przeterminowanymi.

 

Przedmiotowy certyfikat windykacyjny ISO może otrzymać każda firma, nie zależnie od formy prawnej firmy, branży w której świadczone są usługi, czy też rodzaju produkcji lub wielkość przedsiębiorstwa.


CERTYFIKAT WINDYKACYJNY


Iso4

W ramach przedmiotowej usługi otrzymują Państwo certyfikat windykacyjny (bez nadania normy ISO), który również potwierdza rzetelne i skuteczne procesy windykacyjne w Państwa firmie oraz profesjonalne zarządzanie należnościami przeterminowanymi.

Obie powyższe oferty są jedyne i wyjątkowe na rynku, stanowiąc tym samym oryginalne i najnowocześniejsze narzędzie prewencyjne.

Od teraz wysyłając FV, będą Państwo mogli informować swoich Klientów o posiadanym certyfikacie, co w oczach Kontrahenta podniesie wartość Państwa firmy, jak równiez będzie najskuteczniejszym ostrzeżeniem przed opóźnieniem w płatnościach.

 


ZNAJDŹ/SPRAWDŹ CERTYFIKAT

                                                                                                                             
- - -

Wzory pieczęci

Masz pytanie?Newsletter

Oferta windykacji w pigułce


Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio