Firma windykacyjna DEBITUM została założona w 2002 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz Klientów, którzy w odzyskiwaniu należności oczekują przede wszystkim wysokiej skuteczności, szybkości działania oraz profesjonalizmu i wysokich standardów obsługi.

Nasza firma oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę należności, zabezpieczając wierzytelności począwszy od zawarcia umowy/transakcji poprzez polubowną oraz sądową windykację należności, zastępstwo procesowe, aż po nadzorowanie egzekucji komorniczej.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wypracowane - często nietypowe metody działania,  pozwalają nam na stałą i długoletnią współpracę z Klientami przy realizacji powierzanych nam spraw. W zależności od wymogów i życzeń Klientów nasza oferta i świadczone przez nas usługi są zawsze dopasowywane do Państwa wymagań i oczekiwań.

Działamy naprawdę skutecznie na terenie Polski oraz poza krajem. Naszą skuteczność zapewnia zespół doświadczonych windykatorów i detektywów wykorzystujących nowoczesne metody pracy gwarantujących prowadzenie skutecznych działań w sposób profesjonalny i kompleksowy, często również po innych firmach windykacyjnych czy umorzeniach komorniczych.


 

Zapewniamy:
- profesjonalną obsługę popartą wieloletnim doświadczeniem w branży
- złożenie sprawy bez opłat wstępnych
- wysoką skuteczność w odzyskiwaniu należności

- podejmowanie wszelkich możliwych działań do jak najszybszego odzyskania należności

- ponad 82% spraw zamykamy na etapie polubownym
- brak zbędnej biurokracji

- bezpieczeństwo danych osobowych oraz poufność powierzonych nam informacji
- bezpośrednie odzyskiwanie należności na konta bankowe Klientów

 

Celem otrzymania dodatkowych informacji i bezpłatnej weryfikacji dłużnika prosimy jedynie o przesłanie do nas skanu lub zestawienia niezapłaconych fv, rachunków, umów, wyroków itp..
Po otrzymaniu powyższych informacji w odpowiedzi zwrotnej odeślemy dokładną ofertę windykacji przesłanych tematów i odzyskania należnych Państwu pieniędzy.

 

 

Ponadto zlecając nam windykację do końca miesiąca otrzymają Państwo bezpłatnie e-pieczęć prewencyjną o dowolnym wzorze. (więcej o ofercie prewencyjnej) 

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio