Oferta Tajemniczego Klienta wyodrębniliśmy z świadczonych już przez nas usług w tym zakresie na rzecz naszych aktualnych Klientów.  Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzy i zasobów przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi oraz efektywnych metody komunikacji  możemy dzisiaj również i Państwu zaproponować skuteczne badanie jakości, standardów oraz efektywności obsługi Państwa firmy.
 


Czytając poniższą ofertę na pewno wiedzą Państwo doskonale, że pozyskanie nowego klienta jest droższe i trudniejsze niż podtrzymanie dobrej relacji  z Klientem już pozyskanym. Oczywiście należy tu również pamiętać, że każdy niezadowolony klient to 7 innych niezadowolonych klientów a każdy przedsiębiorca może tylko ubolewać, że niestety pozytywne rekomendacje nie są przekazywane przez klientów już w takiej proporcji. 

Do przygotowania badania należy określić jego program w oparciu o następujące kryteria:
 

  • Określenie jednostki/jednostek przeznaczonych do badania
  • Określenie czasów i harmonogramów w którym przedmiotowe badania mają być przeprowadzone
  • Określenie kryteriów i celu zlecanego badania
  • Przekazanie standardów i niezbędnych wymogów badanych punktów

Po ustaleniu wszystkich niezbędnych informacji przystępujemy do realizacji zadania. Zazwyczaj pierwszym krokiem badanego punktu/pracownika jest uważna obserwacja całości procesu obsługi klienta. Następnie przeprowadzamy zaaranżowane sytuacje np. kupna, reklamacji, nietypowego zachowania itp.  W ten sposób dokonywany jest pomiaru jakości obsługi oraz weryfikacja czy dany punkt/pracownik spełnia wyznaczone przez Państwa standardy. Działania naszych audytorów pozyskują również pomiar efektywności i kompetencji badanego punktu/pracownika a uzupełnieniem przedmiotowej oceny są również badania satysfakcji klienta poprzez przeprowadzenie z nim bezpośredniego wywiadu poza miejscem już badania. 

Po zakończonym badaniu zebrane informacje zostają odpowiednio zestawione i przetworzone do utworzenia danych statystycznych o badanym punkcie/pracowniku. Następnie z wszystkich pozyskanych w ten sposób informacji opracowywany jest dla Państw raport końcowy. Otrzymane w nim informacje nie tylko umożliwią Państwu ocenę aktualnej jakości obsługi klientów ale też pozwolą Państwu na wdrożenie kolejnych ewentualnych standardów Państwa firmy, podnosząc tym samym wartość marki całego przedsiębiorstwa.

 

Jeżeli zatem są Państwo zainteresowani niniejsza ofertą lub/i potrzebują Państwo dodatkowych informacji to prosimy o kontakt, w którym chętnie przekażemy Państwu niezbędne informacje.

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio