Informacje ogólne


Nasza firma windykacyjna oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę należności, zabezpieczając wierzytelności począwszy od zawarcia umowy/transakcji poprzez polubowną oraz sądową windykację należności, zastępstwo procesowe, aż po nadzorowanie egzekucji komorniczej.


Specjalizujemy się w aktywnym wspomaganiu płynności finansowej przedsiębiorstw, jak również osób prywatnych. Dzięki wypracowanym standardom skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe m.in. z zakresu windykacji. Naszą skuteczność zapewnia zespół doświadczonych windykatorów oraz prawników wykorzystujących nowoczesne metody pracy gwarantujących prowadzenie skutecznych działań w sposób profesjonalny i kompleksowy.

 

Misja


Nadrzędnym celem naszej firmy jest umacnianie marki firmy, stały wzrost jakości naszych usług oraz stałe powiększanie naszej oferty usług, zapewniając przy tym ich dostępność dla jak najszerszego kręgu Klientów.Nasze działania są zawsze zgodne z prawem oraz z etyką biznesu, jak również dbają o interes i dobre imię naszych Klientów przy uszanowaniu godności osobistej dłużników. Dbamy o standardy działania i jakość obsługi wszystkich naszych Kontrahentów biznesowych oraz dłużników. W naszych działaniach zapewniamy profesjonalizm, rzetelność innowacyjności oraz wiarygodności.

 

Polityka firmy


Istotnym elementem zarządzania naszą firmą jest wdrożona przez nas Polityka firmy. Mocno zarysowana polityka firmy to jedna z podstaw każdego prężnie działającego przedsiębiorstwa.Założeniem naszej Polityki jest gwarantowanie przestrzegania przez DEBITUM i jej pracowników przepisów prawa, przyjętych standardów postępowania oraz regulacji wewnętrznych. W naszej firmie przestrzegamy podanych założeń, które mają zasadniczy wpływ na nasze postępowanie na każdym etapie działań biznesowych.

 

Współpracujemy


Debitum prowadzi intensywną politykę budowania stałych relacji biznesowych. Dysponujemy profesjonalną kadrą pracowników i współpracowników oraz wiedzą prawną umożliwiającą prowadzenie skutecznych rozwiązań niemalże dla każdego typu sprawy.


Bezpośrednio współpracujemy również z wyspecjalizowanymi Kancelariami Radców Prawnych, biurami detektywistycznymi, innymi firmami windykacyjnymi w Polsce i na świecie oraz z KRD i BIG. Stałe relacje mamy również z wybranymi komornikami sądowymi dzięki czemu w przypadku konieczności wszczęcia egzekucji mamy pewność, że egzekucja będzie prowadzona poprawnie z wykorzystaniem wszelkich możliwych opcji egzekucyjnych.

 

Zaufali nam


Wizytówką każdej firmy jest przede wszystkim liczba zadowolonych Klientów, którzy rozumieją, że liczy się zarówno jakość, jak i profesjonalizm oraz sposób wykonania zlecenia. Naszymi Klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa notowane na GPW, jak również małe firmy i osoby prywatne.Każdego Klienta traktujemy z należytą starannością. Stele współpracujemy z wieloma, kontrahentami, dostawcami usług oraz naszymi partnerami w kraju i zagranicą. W naszej aktualnej obsłudze są Klienci, którym systematycznie dostarczamy nasze usługi od początku naszej działalności.

Zaufało nam wielu Klientów instytucjonalnych z całego kraju, instytucje państwowe, a także osoby prywatne. Nasze usługi optymalizujemy i dostarczamy dla Klientów z wszystkich możliwych branż.

 

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439

Porady dla dłużnika

Porady dla dłużnika

Oferta windykacji w pigułce


Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio