W ramach tej oferty umożliwiamy skorzystanie z usług prawnika, specjalisty od spraw w konkretnej dziedzinie. Powyższa usługa pozwala Państwu na uzyskanie szybkiej i rzeczowej opinii lub analizy prawnej w poszukiwanym zakresie. Ofertę kierujemy do wszystkich osób i podmiotów gospodarczych potrzebujących niezbędnych informacji lub możliwych opcji, czy ewentualnych konsekwencji, informacji ułatwiających podjęcie optymalnych decyzji.

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie Klientom bezpieczeństwa prawnego przy podejmowanych przez nich niezbędnych decyzjach, często nawet tych najważniejszych w biznesie. Dążymy do pełnej satysfakcji Klientów proponując przy tym optymalne i bezpieczne rozwiązania.

 

Jeżeli zależy więc Państwu na rzetelnej poradzie prawnej, otrzymaniu fachowego pisma procesowego bądź opinii, to zapraszamy do kontaktu.

 

Zlecenia przyjmowane są przez całą dobę za pomocą poczty e-mail, a czas udzielenia odpowiedzi nie przekracza  dnia roboczego.

Świadczymy również obsługę prawną online lub dostępność radcy 24h/365 dni.

Ponadto udzielone przez Debitum porady prawne mają zawsze charakter poufny oraz wynikają bezpośrednio z konkretnych i przedmiotowych sytuacji. W ramach tej oferty zapewniamy również stałą obsługę firm lub osób prywatnych zgodnie z poniżej przestawionym zestawieniem:


Oczywiście w ramach tej oferty mają Państwo również możliwość ustalenia z nami indywidualnego pakietu, dopasowując usługę dokładnie do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Przykładowe strategie:

    ...

    - Prewencja windykacyjna

    - Ugoda windykacyjna

    - Windykacja - obietnica spłaty

    - Windykacja terenowa

    - Windykacja małego zadłużenia

    - Windykacja korporacyjna

    - Windykacja międzynarodowa

    - Windykacja kredytu - pożyczki

    - Windykacja małej kwoty

    - Windykacja pokomornicza

    - Windykacja Spółki z o.o.

    - Windykacja zaostrzona

    - Windykacja miękka

    - Odszukanie dłużnika

    - Śmierć dłużnika

    - Restrukturyzacja

    - Postępowanie sądowe

    - Skarga pauliańska

    - Wyjawienie majątku

    - Postępowanie komornicze

    - Egzekucja z nieruchomości

    - Upadłość \ Likwidacja Sp. z o.o.

    - Sprzedaż wierzytelności

    - Outsorcing windykacji

    - Skuteczna firma windykacyjna

    ...

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio