Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu naszą ofertę świadczenia usług windykacji należności. Pragniemy zaznaczyć, że jako firma windykacyjna z 10 letnim doświadczeniem na rynku w branży windykacyjnej posiadamy w pełni kompetentną kadrę umożliwiającą nam przyjęcie niemalże każdego portfela zleceń. Prowadzimy windykację w każdym z jej poszczególnych etapów, łącznie z windykacją międzynarodową, spraw pokomorniczych lub małych zadłużeń zarówno w stosunku dla osób fizycznych, jak i firm. Oczywiście do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie z zachowaniem polityki naszej firmy.
 

     Oferta naszej windykacji ukierunkowana jest przede wszystkim na działania przedsądowe pozwalające odzyskać Państwa należności w możliwie jak najkrótszym czasie. W imieniu naszych Klientów prowadzimy bardzo skuteczne negocjacje z dłużnikami co do spłaty zobowiązania w sposób bezpośredni lub za pośrednictwem naszych grup interwencyjnych oraz za pośrednictwem ogólno dostępnych i wykorzystywanych dzisiaj mediów. Równocześnie informujemy, że w toku prowadzonej windykacji podejmujemy działania operacyjne mające na celu zgromadzenie kompleksowych informacji na temat całego majątku dłużnika.

      Ponadto zapewniamy, iż wybierając naszą firmę do prowadzenia windykacji nie ponoszą Państwo żadnych opłat wstępnych, a nasze całe wynagrodzenie zależne jest jedynie od naszych efektów pracy (prowizje pobieramy tylko od wyegzekwowanych spłat).
 

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio