Wywiad gospodarczy jest usługą polegającą na poszukiwaniu i pozyskiwaniu informacji na temat kondycji finansowej przedsiębiorstw lub osób prywatnych. Jest to bardzo istotna kwestia szczególnie z punktu widzenia firm podejmujących współpracę z nowymi kontrahentami lub instytucji udzielających kredytów.

Nasze usługi są skierowane do osób oraz firm, które potrzebują uzyskać dokładne informacje na temat swoich kontrahentów, klientów lub konkretnej osoby.

Wywiad gospodarczy polega na poznaniu Kontrahenta pod kątem jego możliwości płatniczych, wiarygodności oraz przeszłości finansowej.

Duża konkurencja w każdej branży oraz ostra rywalizacja sprawia, iż usługi tego typu cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Dzięki naszej firmie również i Państwo mogą zwiększyć swoja przewagę nad silną konkurencją.

W zakresie tej oferty przyjmujemy także od wszystkich Klientów zlecenia przeprowadzania rozpoznania majątku dłużnika.

Ustalanie majątku dłużnika to oferta zalecana wszystkim klientom posiadającym w swoim portfelu sprawy prowadzone przez Komornika Sądowego. Ujawniony przez Debitum majątek dłużnika w znacznym stopniu przyśpiesza toczącą się egzekucję również często warunkując jej skuteczność. Jest to wywiad polegający na zgromadzeniu niezbędnych informacji na temat interesujących Państwa dłużników.

Powyższe oferty każdorazowo uzgadniane są indywidualnie z naszymi Klientami. Zakres żądanych informacji jest uzależniony od Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio