Dochodzenie roszczeń finansowych dla Klienta indywidualnego stanowi również jedną z głównych zadań naszej firmy.

 

Jako skuteczna firma windykacyjna zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie windykacji należności, prowadzoną na zlecenie Wierzyciela. Nasze działania w głównej mierze obejmują etap postępowania przedsądowego, w którym to prowadzimy skuteczne negocjacje z Pana/i dłużnikami, jak również podejmujemy pozostałe działania operacyjne.


Do windykacji przyjmujemy również sprawy o małym zadłużeniu jak i umorzone już przez komornika sądowego po bezskutecznej egzekucji należności.

Cena usługi uzależniona jest od kwoty zlecenia oraz od przeterminowania należności. Aktualnie cena  usługi w podstawowym pakiecie wynosi już od 6% płatna tylko i wyłącznie od odzyskanych należności.

Jako firma windykacyjna działamy skutecznie i zgodnie z prawem. Jesteśmy rzetelni w stosunku do naszych Klientów i powierzonych nam spraw. Dzięki wypracowanym standardom oraz naszemu doświadczeniu skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe naszych Klientów.W przypadku posiadania dłużników prosimy jedynie o przesłanie do nas skanu lub zestawienia z należnościami nieuregulowanymi.


Po otrzymaniu przedmiotowego skanu/zestawienia odeślemy do Państwa dokładną propozycję cenową windykacji przedmiotowych spraw.

Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio