Dochodzenie roszczeń finansowych w imieniu Klientów stanowi jedną z głównych zadań naszej firmy. Jako skuteczna firma windykacyjna zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie windykacji należności w każdym z możliwych jej etapów. W imieniu naszych Klientów prowadzimy wysoce skuteczne negocjacje z dłużnikami.

 


Przyjęcie i prowadzenie windykacji wierzytelności realizujemy na podstawie jednej umowy zlecenia, która całkowicie wyręcza Państwa z jakiegokolwiek angażowania się w cały proces windykacji oraz wszystkich ewentualnych przyszłych spraw.

Prowadzimy profesjonalną i kompleksową windykację, łącznie z windykacją międzynarodową, małych zadłużeń czy spraw pokomorniczych zarówno w stosunku do osób fizycznych, jak i firm. Oczywiście do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie z zachowaniem polityki naszej firmy.

 

Współpracując z nami nie ponoszą Państwo żadnych opłat wstępnych, a nasze całe wynagrodzenie zależne jest jedynie od naszych efektów pracy (prowizje pobieramy tylko od wyegzekwowanych spłat). Daletego też w każdej sprawie mamy wysoką motywację, którą bardzo skutecznie przenosimy na dłużnika, aby Państwa należność została wyegzekwowana szybko i skutecznie.


W ramach tej usługi mamy również „Windykację miękką”. W tej ofercie podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na terminowe odzyskanie Państwa należności przy zachowaniu i podtrzymaniu Państwa obecnych relacji z dłużnikiem.
 

Cena usługi uzależniona jest od kwoty zleconych nam spraw oraz od czasu przeterminowania należności. Oczywiście w określonych ustawą sytuacjach, koszty windykacji ponosi dłużnik.

Jako profesjonalna firma windykacyjna działamy szybko i zgodnie z prawem (ok. 82% spraw zamykamy na etapie polubownym). Jesteśmy rzetelni w stosunku do naszych Klientów i powierzonych nam spraw. Dzięki wypracowanym standardom oraz naszemu doświadczeniu skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe naszych Klientów z zakresu windykacj.


Zapewniamy zaufanie oraz wzajemną współpracę w realizacji wszystkich etapów windykacji.

W przypadku posiadania dłużników wystarczy, że prześlą nam Państwo skany lub zestawienie z należnościami nieuregulowanymi. Po otrzymaniu skanu/zestawienia odeślemy do Państwa dokładną propozycję cenową windykacji przedmiotowych spraw.

Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio