Jako jedyni na rynku przedstawiamy Państwu szybka i wygodną ofertę pośrednictwa windykacyjnego dla wszystkich osób/podmiotów, które są zainteresowane szybkim zbyciem niespłaconych należności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku windykacyjnym posiadamy szereg kontaktów partnerskich oraz dostępy do wielu giełd wierzytelności i rejestrów dłużników w kraju jak i zagranicą.


Jeżeli, zatem:
! posiadasz nieodzyskaną należność lub pakiet takich spraw
! chcesz w sposób szybki odzyskać chociaż część niespłaconego długu
! komornik umorzył Twoje postępowanie stwierdzając jego bezskuteczność
! starciłeś już nadzieję na odzyskanie swoich pieniędzy

                              to powyższa oferta jest właśnie dla Ciebie !!!

 
W ramach przedmiotowej usługi: 

znacząco zwiększasz szanse odzyskania swoich nalezności
oszczędzasz czas, nie musząc szukać i dopytwyać pojedynczo każdego potencjalnego nabywcy
jednym zleceniem umieszczesz swoją ofertę na wszystkich znaczących gieładach wierzytelności
płacisz tylko za złożone zlecenie, bez dodatkowych opłat abonamentowych oraz prowizji od sprzedanej wierzytelności


 

W ramach niniejszej oferty wykonujemy szereg działań dążących do sprzedaży przedmiotowej wierzytelności. Sprzedaż wierzytelności dla spraw po umorzonej lub nieskutecznej egzekucji komorniczej często jest  jedynym sposobem na pozbycie się problemów z niezapłaconą wierzytelnością i odzyskaniem chociaż części należności. Powyższa oferta jest doskonała również dla Klientów, którzy dopiero co pozyskali stosowne orzeczenie sądowe o swojej wierzytelności, nie oczekując w ten sposób na wyniki z ewentualnego postępowania komorniczego.

 

W ramach usługi, ofertę sprzedaży Państwa należności roześlemy do firm i funduszy sekurytyzacyjnych, którzy często są zainteresowani nabywaniem określonych należności. Dzięki tej ofercie przedmiotowa wierzytelność zostanie rozesłana do subskrybentów naszego newslettera co stanowi obecnie ok 1000 użytkowników oraz zostanie dopisana na ogólnodostępne i popularne giełdy wierzytelności w zależności od poniżej wybranego  pakietu:

 

 

 

 

Ofera zapewnia maksymalną wygodę oraz zaoszczędza Twój czas.

Jedno zlecenie - wiele wpisów!

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439

Oferta windykacji w pigułce


Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio