Monitoring bieżących należności jest działaniem prewencyjnym, zapewniającym płynny obrót kapitału w Państwa firmie. Skorzystanie z monitoringu należności oferowanego przez Debitum zmobilizuje Państwa kontrahentów do regularnych spłat należności, niwelując tym samym powstałe opóźnienia w płatnościach.

Usługa pozwala również rozpoznać nierzetelnych klientów w konsekwencji minimalizując ryzyko poniesienia przez Państwa większych strat.

Powyższą ofertę polecamy szczególnie firmom współpracującym z wieloma klientami, firmom, w których księgowość jest w znacznym stopniu obciążona codzienną pracą.

Oferta monitoringu należności może być ofertą pakietową lub pojedynczą. Nasi Klienci sami decydują, czy chcą wykupić pakiet ilości przekazywanych nam faktur lub/i wykonywanych przez nas telefonów: pojedynczy lub miesięczny.

Oferta monitoringu należności jest każdorazowo niemalże szyta na miarę naszego Klienta. Każdorazowo po rozpoznaniu sytuacji dobieramy stosowną ofertę tak, aby była ona najkorzystniejsza dla Klienta, a podejmowane przez nas działania osiągały jak najbardziej wymierne efekty.

Dlatego też na etapie przedstawiania tej ogólnej oferty  określenie jednoznacznej ceny świadczonej przez nas usługi w tym zakresie jest trudne do oszacowania. Podajemy jedynie orientacyjne ceny usługi i tak np.: dla pojedynczego zlecenia jeden monit telefoniczny to koszt 7,00 PLN, a dla monitu pisemnego 20,00 PLN. Do wyceny opcji pakietowych potrzebujemy dodatkowych informacji typu: ilość spraw, ich przyrost, wybór języka do komunikacji z kontrahentem. Orientacyjnie zatem informujemy, że w ofercie pakietowej cena monitoringu należności dla monitoringu jednej faktury wynosi od ok. 2 PLN do 9 PLN.

Dodatkową opcją w ofercie monitoringu należności jest miękka windykacja należności. W tej usłudze rozliczenie pomiędzy nami a Klientem następuje dopiero po spłaceniu przez kontrahenta zaległej należności. W opcji tej wysyłamy również stosowne wezwania oraz wykonujemy monity telefoniczne do Państwa kontrahentów z tym, że oczywiście wszelkie pisma oraz rozmowy telefoniczne mają charakter łagodny, bardziej przypominający. W odniesieniu do standardowej opcji monitoringu należności różnica polega tu na zmianie zasad rozliczania z naszymi Klientami. W standardowym monitoringu należności rozliczenie następuje za sztukę lub za pakiet natomiast w opcji windykacji miękkiej prowizja uzależniona jest jedynie od skutecznego opłacenia przez kontrahenta danej faktury.  Powyższe opcje mogą być oczywiście modyfikowane i optymalizowane pod indywidualne potrzeby naszego Klienta.

Do wyboru właściwej i najkorzystniejszej dla siebie opcji niezbędne jest określenie w Państwa firmie aktualnego portfela należności przeterminowanych oraz określenie przyrostu i częstotliwości ich powstawania.

Odniesieniem tu może być również ilość i wysokość faktur, czy rachunków wystawianych w Państwa organizacji/firmie. Cena powyżej wymienionych usług jest oczywiście indywidualnie ustalana dla naszego Klienta na podstawie ilości i częstotliwości powierzania nam spraw.

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą prosimy o złożenie zamówienia w przedmiotowym zakresie lub kontakt z naszą firmą.

 

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio