Debitum to nie tylko profesjonalny i dobrze zorganizowany zespół na polu zawodowym, ale także poza codzienną pracą. Nasz zespół to ludzie połączeni wspólnymi pasjami, emocjami, wiarą i przygodą. To osoby, które zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym są otwarci na nowe wyzwania, pokonywanie własnych trudności i granic w celu osiągania wyznaczonych przez siebie celów, czy marzeń.

 

Szanując czas zarówno Klientów, jak i swój prywatny zawsze staramy się go wykorzystać w możliwe najbardziej efektywny sposób, nie zapominając również o wypoczynku, który często osiągamy aktywnie spędzając czas z bliskimi nam osobami wspólnie realizując nasze pasje czy hobby.

 

Debitum to zróżnicowani ludzie znający swój cel i wierzący zawsze w możliwość jego osiągnięcia. Zarówno w pracy, jak i po niej lubimy podejmowanie wyzwań, które pozwalają nam na zdobywanie cennych doświadczeń w pracy i życiu osobistym i które sprawiają, że jesteśmy zawsze zmotywowani, kreatywni oraz skuteczni w pokonywaniu zadań, których się podejmujemy.

 

 

Skoki w Michałkowie   Po skokach


Skoki pod Radomiem   Skoki w Gdańsku


Andrzej i Krzysztof przed polowaniem

 

  Andrzej na polowaniu


Na jeziorze Żywieckim   Wyścigi


Maraton 2012   Półmetek maraton 2013


Marcin i Kamil - rozgrzewka

  Zespół zwycięski


Alpy wejście na szczyt

  Widok ze szczytu

Przed startem

  Wznoszenie w kominie

Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym Klientem - dołącz do nas, a szybko przekonasz się, że to o czym piszemy to nie tylko słowa, czy zwykła oferta. Nasze wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm zawsze przekładają się na wymierne efekty wzajemnej współpracy.

 

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439

Oferta windykacji w pigułce


Reklamy


Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio