Skuteczna windykacja tylko z nami!

 

Od wielu lat specjalizujemy się w prowadzeniu profesjonalnej i kompleksowej windykacji w każdym z jej poszczególnych etapów zarówno w stosunku do osób fizycznych, jak i firm, łącznie z windykacją małych zadłużeń spraw pokomorniczych oraz windykacją międzynarodową.

 

Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie z zachowaniem polityki naszej firmy oraz z wykorzystaniem wszelkich możliwych sposobów i wypracowanych narzędzi, co zapewnia nam bardzo wysoką skuteczność (ponad 85% spraw zamykamy na etapie polubownym, prowadzimy skuteczne windykacje po wielu innych firmach windykacyjnych czy umorzeniach komorniczych).

 

Wybierając naszą firmę nie ponoszą Państwo żadnych opłat wstępnych, a nasze całe wynagrodzenie zależne jest jedynie od naszych efektów pracy (prowizje pobieramy tylko od wyegzekwowanych spłat).

 

Ponadto zapewniamy:

°    profesjonalną obsługę popartą wieloletnim doświadczeniem
°    złożenie sprawy bez opłat wstępnych
°    wysoką skuteczność w odzyskiwaniu wypracowaną wieloletnim doświadczeniem w branży
°    podejmowanie działań maksymalnie skutecznych, często nietypowych
°    brak zbędnej biurokracji
°    bezpieczeństwo danych osobowych oraz poufność powierzonych nam informacji
°    bezpośrednie odzyskiwanie należności na konta bankowe Klientów

 

W obsłudze posiadamy Klientów, którzy stale od wielu lat korzystają z naszych usług, gdyż właśnie tego oczekują od firmy windykacyjnej.

 

Nasi Klienci rekomendują nas również swoim znajomym, gdyż należności odzyskujemy nawet po innych firmach windykacyjnych, czy umorzeniach komorniczych lub należnościach które stały się już przedawnione.

 

Na pełne rozpoznanie sprawy, wyegzekwowanie należności, znalezienie dłużnika lub zawarcie z nim ugody w przypadku, gdy nie jest możliwa jednorazowa spłata potrzebujemy jedynie do 20 dni.

 

W przypadku posiadania należności do odzyskania prosimy jedynie o przesłanie skanu lub zestawienia niezapłaconych fv, rachunków, umów, wyroków itp..
Po otrzymaniu zapytania w odpowiedzi zwrotnej odeślemy

dokładną ofertę windykacji\wykupu Państwa sprawy.

 

 

Ponadto zlecając nam windykację do końca miesiąca otrzymają Państwo bezpłatnie e-pieczęć prewencyjną o dowolnym wzorze. (więcej o ofercie prewencyjnej)

 

 

 

 

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio