Skuteczna windykacja tylko z nami!

 

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w prowadzeniu profesjonalnej i kompleksowej windykacji w każdym z jej poszczególnych etapów zarówno w stosunku do osób fizycznych, jak i firm, łącznie z windykacją małych zadłużeń spraw pokomorniczych oraz windykacją międzynarodową.

 

Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie z zachowaniem polityki naszej firmy oraz z wykorzystaniem wszelkich możliwych sposobów i wypracowanych narzędzi, co zapewnia nam bardzo wysoką skuteczność (ponad 80% spraw zamykamy na etapie polubownym, prowadzimy skuteczne windykacje po wielu innych firmach windykacyjnych czy umorzeniach komorniczych).

 

Wybierając naszą firmę nie ponoszą Państwo żadnych opłat wstępnych, a nasze całe wynagrodzenie zależne jest jedynie od naszych efektów pracy (prowizje pobieramy tylko od wyegzekwowanych spłat).

 

Ponadto zapewniamy:

°    profesjonalną obsługę popartą wieloletnim doświadczeniem
°    złożenie sprawy bez opłat wstępnych
°    wysoką skuteczność w odzyskiwaniu wypracowaną ponad 10-letnim działaniem w branży
°    zmotywowanie we wszystkich podejmowanych działaniach z uwagi na prowizję success fee
°    podejmowanie działań maksymalnie skutecznych, często nietypowych
°    brak zbędnej biurokracji
°    bezpieczeństwo danych osobowych oraz poufność powierzonych nam informacji
°    bezpośrednie odzyskiwanie należności na konta bankowe Klientów

 

Od ponad 10 lat posiadamy stałych Klientów, którzy raz skorzystając z naszych usług stale z nami współpracują, gdzyż właśnie tego oczekują od firmy windykacyjnej.

 

Nasi Klienci rekomendują nas swoim znajomym, którym odzyskujemy należności nawet po innych firmach windykacyjnych czy umorzeniach komorniczych a nawet należności przedawnione.

 

Na pełne rozpoznanie sprawy, wyegekwowanie nalezności, znalezienie dłużnika lub zawarcie z nim ugody w przypadku, gdy nie jest możliwa jednorazowa spłata potrzebujemy tylko 30-35 dni.

 

W przypadku posiadania należności do odzyskania prosimy jedynie o przesłanie skanu lub zestawienia niezapłaconych fv, rachunków, umów, wyroków itp..
Po otrzymaniu emaila w odpowiedzi zwrotnej odeślemy

dokładną ofertę windykacji Państwa sprawy.

 

 

Ponadto zlecając nam windykację do końca miesiąca otrzymają Państwo bezpłatnie e-pieczęć prewencyjną o dowolnym wzorze. (więcej o ofercie prewencyjnej)

 

 

 

 

Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio