W zakresie tej oferty świadczymy dla Państwa pełen i kompleksowy outsourcing windykacji należności z negocjowaną stawką prowizyjną. Dzięki przekazaniu nam części spraw mogą się Państwo skoncentrować na innych, wybranych działaniach merytorycznych i zagadnieniach działu windykacji.


Powierzenie prowadzenia windykacji wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej w znacznym stopniu polepszy Państwa kondycję finansową, m.in. poprzez:

- zmniejszenie kosztów związanych z dalszym rozwojem własnej komórki windykacyjnej
- zmniejszenie stanu należności nieściągalnych
- możliwość przeznaczenia środków obrotowych na inne działy, czy departamenty Państwa firmy

Przejęcie i prowadzenie windykacji wierzytelności realizujemy już na podstawie umowy zlecenia, która wyręcza Państwa z bezpośredniego angażowania się w cały proces windykacji.


Niniejsza oferta wyodrębniona została również specjalnie dla wszystkich biur rachunkowych. Współpracując wzajemnie nie tylko zyskują Państwo dodatkowe, własne korzyści finansowe, ale też umacniają Państwo swoją dotychczasową relację biznesową z Klientem zapewniając mu szybkie i skuteczne odzyskanie jego należności.
 
Dzięki naszej ofercie biura rachunkowe mogą również zapewnić sobie dodatkowy dochód w przypadku spraw prowadzonych na rzecz podmiotu, którego pozyskaliśmy dzięki Państwa rekomendacji. Dodatkowo nasze usługi pozwolą odciążyć Państwa z działań, które nie są specjalizacją i głównym profilem działalności Państwa firmy.


Zapewniamy bezpłatne narzędzia i pomoce mogące wesprzeć w rekomendowaniu naszych usług np: pliki graficzne i banery reklamowe, specjalne e-maile sprzedażowe wykorzystywane przy mailingach naszych Klientów oraz zwykłe broszury, czy ulotki reklamowe.

Poniżej przedstawiamy standardową strategię naszych działań. Oczywiście na życzenie Klienta strategia naszych działań może być indywidualnie dostosowywana dla każdej sprawy oddzielnie.

Informujemy również, że w zakresie tej usługi każdorazowo istnieje możliwość negocjacji prowizji. Cena uzależniona jest od kwoty zleconych nam spraw oraz od przeterminowania należności.

Jako firma windykacyjna działamy skutecznie i zgodnie z prawem. Jesteśmy rzetelni w stosunku do naszych Klientów i powierzonych nam spraw. Dzięki wypracowanym standardom oraz naszemu doświadczeniu skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe naszych Klientów m.in. z zakresu windykacji, zarówno osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych.Dane podstawowe

Podanie osoby/firmy rekomendującej wpłynie na objęcie jej promocyjnym pakietem naszych usług.

Dane firmy:

Dane osobowe:

Dane kontaktowe:

Adres korespondencyjny:
Proszę wypełnić, jeżeli adres ten jest inny niż powyższy

Osoba kontaktowa:

Szczegóły zamówienia

(Podanie poniższych danych na tym etapie zamówienia jest opcjonalne. Rekomendujemy jednak wypełnienie poniższych pól, gdyż pozwoli to Państwu uniknąć ręcznego ich wpisywania oraz przyśpieszy to proces windykacyjny. )

Informacje o dłużniku:


Opcja windykacji:

strategia działań ukierunkowana zostaje na jak najszybsze odzyskanie należności niezależnie od konsekwencji w dalszej relacji Państwa z dłużnikiem

strategia działań ukierunkowana zostaje na terminowe odzyskanie należności przy zachowaniu i podtrzymaniu Państwa obecnych relacji z dłużnikiemINFORMACJE O ZOBOWIĄZANIU:

Jeżeli faktur jest kilka lub/i dysponują Państwo swoim zestawieniem należności przeterminowanym to prosimy tylko o jego dołączenie w dziale „załączniki” na dole niniejszego formularza i pozostawienie tych pól niewypełnionych.

Nr rachunku bankowego
Zleceniodawcy na który
ma być odzyskiwana
przedmiotowa należność:Opcje płatności:

Polski Angielski Niemiecki


Dane statystyczne / prognozowe:
Liczba zlecanych miesięcznie FV:
Dane dodatkowe:

BIK KRD BIG MIG INNE

Przedmiotowe zadłużenie zostało spłacone

Jestem w posiadaniu kopii raportu
Dane do faktury:
(Proszę wypełnić, jeżeli dane te są inne niż dane zamawiającego)

Jeżeli faktur jest kilka lub/i dysponują Państwo swoim zestawieniem należności przeterminowanym to prosimy tylko o jego dołączenie w dziale „załączniki” na dole niniejszego formularza i pozostawienie tych pól niewypełnionych.


Szczegóły wierzytelności:
Prosimy o odpowiedzi na poniższe pytania
  • Jakie działania w celu odzyskania należności były już wykonywane?
  • Czy była prowadzona egzekucja komornicza, jeżeli tak to kiedy się zakończyła i z jakim skutkiem?
  • Czy z dłużnikiem utrzymywany jest kontakt?
  • Czy dane adresowe są nadal aktualne?


Załączniki
Jeżeli do realizacji niniejszego zelcenia istnieje potrzeba dołączenia więcej niż 4 szt. załączników to pozostałe pliki prosimy przesłać jako uzupełnienie przedmiotowego zamówiania pod adres e-mial: kontakt@debitum.eu

Dodatkowe informacje
Prześlij kopię na mój adres e-mail
Wzory pieczęci

Przykładowe strategie:

    ...

    - Prewencja windykacyjna

    - Ugoda windykacyjna

    - Windykacja - obietnica spłaty

    - Windykacja terenowa

    - Windykacja małego zadłużenia

    - Windykacja korporacyjna

    - Windykacja międzynarodowa

    - Windykacja kredytu - pożyczki

    - Windykacja małej kwoty

    - Windykacja pokomornicza

    - Windykacja Spółki z o.o.

    - Windykacja zaostrzona

    - Windykacja miękka

    - Odszukanie dłużnika

    - Śmierć dłużnika

    - Restrukturyzacja

    - Postępowanie sądowe

    - Skarga pauliańska

    - Wyjawienie majątku

    - Postępowanie komornicze

    - Egzekucja z nieruchomości

    - Upadłość \ Likwidacja Sp. z o.o.

    - Sprzedaż wierzytelności

    - Outsorcing windykacji

    - Skuteczna firma windykacyjna

    ...

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439

Porady dla dłużnika

Porady dla dłużnika
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio