Firma Debitum oferuje Państwu również skuteczny odzysk wierzytelności poza granicami naszego kraju. W naszej ofercie zapewniamy kompleksową obsługę windykacyjną z pełnym rozliczeniem finansowym na rynkach międzynarodowych.

Windykację zagraniczną prowadzimy zarówno na etapie polubownym, jak również na pozostałych etapach współpracując z naszymi stałymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. Powyższą ofertę kierujemy głównie do wszystkich podmiotów gospodarczych, które pragną skutecznie odzyskać pieniądze od swoich byłych zagranicznych kontrahentów.


Windykacja międzynarodowa

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie windykacji międzynarodowej, prowadzoną na zlecenie Wierzyciela. Nasze działania w głównej mierze obejmują etap postępowania przedsądowego, w którym to prowadzimy negocjacje z Państwa dłużnikami, jak również podejmujemy pozostałe działania operacyjne. Działania te mają na celu zgromadzenie kompleksowych informacji na temat majątku dłużników i mogą zostać wykorzystywane dalej podczas ewentualnego postępowania egzekucyjnego.

Przejęcie i prowadzenie windykacji wierzytelności realizujemy już na podstawie umowy zlecenia, która wyręcza Państwa z bezpośredniego angażowania się w cały proces windykacji.


Cena usługi uzależniona jest od kwoty zleconych nam spraw oraz od przeterminowania należności. Aktualnie cena niniejszej usługi w podstawowym pakiecie wynosi od 16% do 22% od odzyskanych należności.

Pragniemy tu również zaznaczyć, że nasza prowizja naliczana jest tylko po odzyskaniu należności.

Informujemy również, że składając nam pojedyncze zlecenie lub portfel spraw, których wartość przekracza 100.000,00 PLN, istnieje możliwość negocjacji prowizji.

Jako firma windykacyjna działamy skutecznie i zgodnie z prawem. Jesteśmy rzetelni w stosunku do naszych Klientów i powierzonych nam spraw. Dzięki wypracowanym standardom oraz naszemu doświadczeniu skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe naszych Klientów m.in. z zakresu windykacji, zarówno osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych.
Zapewniamy zaufanie oraz wzajemną współpracę w realizacji wszystkich etapów windykacji.

W celu skorzystania z niniejszej usługi prosimy o złożenie zamówienia poprzez wypełnienie krótkiego formularza identyfikacyjnego.

Po jego wypełnieniu zostanie do Państwa wysłana stosowna umowa zawierająca dokładne szczegóły wzajemnej współpracy. Oczywiście do czasu odesłania do nas podpisanej umowy, przedmiotowe zamówienie nie jest w żaden sposób dla Państwa wiążące, a windykacja należności nie jest jeszcze prowadzona.

 

Wzory pieczęci

Przykładowe strategie:

    ...

    - Prewencja windykacyjna

    - Ugoda windykacyjna

    - Windykacja - obietnica spłaty

    - Windykacja terenowa

    - Windykacja małego zadłużenia

    - Windykacja korporacyjna

    - Windykacja międzynarodowa

    - Windykacja kredytu - pożyczki

    - Windykacja małej kwoty

    - Windykacja pokomornicza

    - Windykacja Spółki z o.o.

    - Windykacja zaostrzona

    - Windykacja miękka

    - Odszukanie dłużnika

    - Śmierć dłużnika

    - Restrukturyzacja

    - Postępowanie sądowe

    - Skarga pauliańska

    - Wyjawienie majątku

    - Postępowanie komornicze

    - Egzekucja z nieruchomości

    - Upadłość \ Likwidacja Sp. z o.o.

    - Sprzedaż wierzytelności

    - Outsorcing windykacji

    - Skuteczna firma windykacyjna

    ...

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439

Porady dla dłużnika

Porady dla dłużnika
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio