Poniższe oferty są działaniami prewencyjnymi, doskonale sygnalizującymi Państwa kontrahentom konieczność terminowego regulowania należności. Dzięki tym ofertom mogą Państwo nabywać prawo posługiwania się pieczęciami informacyjnymi oraz naklejkami ostrzegawczymi Debitum. Oczywiście w przypadkach, gdy opatrzona pieczęcią prewencyjną lub naklejką ostrzegawczą faktura, czy rachunek nie zostanie opłacona korzystający z oferty nie jest zobowiązywany do przekazywania sprawy naszej firmie. Jednak w przypadku powierzenia nam prowadzenia windykacji takiej sprawy uzyskają Państwo zniżkę na windykację tej należności.

PIECZĘĆ PREWENCYJNA

Dzięki tej ofercie mogą Państwo w znacznym stopniu zminimalizować ryzyko związane z powstawaniem należności przeterminowanych w Państwa firmie. Podjęcie działań prewencyjnych tego rodzaju ograniczy w Państwa firmie powstawanie sytuacji związanych z nieterminowymi zapłatami za faktury przez Państwa kontrahentów.

Pieczęć prewencyjna jest sygnałem ostrzegawczym przed próbą zlekceważenia terminu płatności, jak również wywiera na kontrahentach psychologiczny nacisk pierwszeństwa płatności. Dzięki czemu opatrzone w pieczęć prewencyjną rachunki i faktury spłacane są w pierwszej kolejności w przypadku ograniczonych środków finansowych płatnika.
Ponadto przedmiotowa pieczęć jest doskonałym dowodem współpracy z profesjonalną firmą windykacyjną, która w imieniu Wierzyciela szybko i skutecznie zajmie się ewentualnymi konsekwencjami mogącymi wyniknąć w przypadku nie terminowej zapłaty należności.

Dzięki tej ofercie mogą Państwo nabyć prawo posługiwania się pieczęcią prewencyjną Debitum. Oczywiście w przypadkach, gdy opatrzona pieczęcią prewencyjną faktura, czy rachunek nie zostanie opłacona korzystający z oferty nie jest zobowiązywany do przekazywania sprawy naszej firmie. W przypadku jednak powierzenia nam prowadzenia windykacji tej sprawy uzyskają Państwo  znaczący rabat na windykację tej należności.

Standardowo pieczątki udostępniamy w oprawach kieszonkowych typu Slim Line. Są to nowsze odpowiedniki automatów PSI dające większą mobilność przy równie wysokiej ergonomii użytkowania.

Oczywiście naszym Klientom dajemy również możliwość indywidualnego doboru treści pieczęci i rodzaju oprawy pieczątki, jednakże w takich przypadkach dalsze szczegóły ustalane są każdorazowo z naszymi konsultantami.

Obecnie dysponujemy czterema sprawdzonymi wzorami pieczęci prewencyjnych. Wszystkie wzory zostały zaprojektowane tak, aby przyciągnąć uwagę płatnika.
Dodatkowo nasze pieczęcie są pieczęciami dwukolorowymi dzięki czemu są one jeszcze bardziej widoczne, a ich nietypowe kształty wyróżniają je spośród pieczątek stosowanych do innych celów.


 

OBECNE WZORY PIECZĘCI PREWENCYJNYCH DEBITUM:

 

Wzór 1

Wzór 2


pieczęć ostrzegawcza

pieczęć informacyjna

Wzór 3

Wzór 4


pieczęć prewencyjna

pieczęć prewencyjna

W przypadku zainteresowania przedmiotową ofertą prosimy o wypełnienie formularza zamówieniowego.

 

E-PIECZĘĆ PREWENCYJNA

E-pieczęć jest elektronicznym odpowiednikiem zwykłej pieczęci prewencyjnej stanowiącej również swojego rodzaju sygnał ostrzegawczy przed próbą zlekceważenia terminu płatności.

Podobnie jak standardowa pieczęć prewencyjna e-pieczęć wywiera na Państwa kontrahentach psychologiczny nacisk pierwszeństwa płatności. Dzięki czemu opatrzone w e-pieczęć prewencyjną rachunki i faktury spłacane są w pierwszej kolejności w przypadku ograniczonych środków finansowych płatnika.

E-pieczęć przeznaczona jest dla wszystkich firm wysyłających do swoich kontrahentów faktury i rachunki w postaci elektronicznej.

Ponadto jest to również doskonały dowód współpracy z profesjonalną firmą windykacyjną, która na rzecz Wierzyciela szybko i skutecznie zajmie się ewentualnymi konsekwencjami, które mogą wyniknąć w przypadku nie terminowej zapłaty należności.

Prewencyjna e-pieczęć dostępna jest w formatach: gif, swf, jpg. oraz innych na życzenie Klienta.


 

NAKLEJKI PREWENCYJNE

Naklejki prewencyjne Debitum to obok pieczęci i e-pieczęci kolejna nasza oferta doskonale sygnalizująca Państwa kontrahentom konieczność terminowego regulowania należności.
Dzięki swoim właściwościom naklejki mogą być wykorzystywanie niemalże wszędzie zarówno na wystawianych fakturach i rachunkach, jak i na wysyłanych do kontrahentów paczkach i innych towarach.
Naklejki doskonale sprawdzają się w dużych firmach wysyłających do swoich odbiorców towary z odroczonymi terminami płatności.

Oczywiście do Państwa indywidualnych potrzeb dostosowany może być rozmiar naklejki, jej treść oraz kolorystyka. Jednakże z racji posiadanego doświadczenia proponujemy, aby naklejka nie była krótsza niż 2cm i w innym kolorze niż czerwonym.

Wzory pieczęci

Newsletter


Warning: filemtime(): stat failed for /www/debitum.eu/media/com_acymailing/css/module_default.css in /www/debitum.eu/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php on line 439
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio